Malowanie i Mycie dachu

Malowanie Dachu

Chociaż może się wydawać, że niewiele osób kiedykolwiek zatrzyma się, aby zauważyć, jak wygląda dach twojego budynku, może to wpłynąć znacznie bardziej na stan twojego obiektu, niż mogłoby się wydawać. 

Prawidłowo pomalowany dach nie tylko przywraca nowy wygląd budynku, ale także nadaje mu praktycznych właściwości, takich jak hydroizolacja.


Dzięki nowej klasie farb Twój dach będzie odporny na:


Zatrudniamy najlepszych techników dostępu linowego, którzy mogą zaoferować usługę malowania dachu jak żadna inna firma na Śląsku. Dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu są w stanie pomalować Twój dach przy użyciu jedynie zestawu lin i kilku narzędzi. Nasi specjaliści mogą operować na wysokich konstrukcjach w sposób nie tylko całkowicie nieobciążony i niezakłócony ruchami, ale także całkowicie bezpieczny dla wszystkich. 


Zadzwoń do nas i dowiedz się jaka jest cena malowania dachu oraz umów się na spotkanie.

Malowanie dachu Katowice
Malowanie dachu katowice
Malowanie dachu Bielsko

Mycie Dachu

Mycie dachu Żywiec

Mycie zabrudzeń na dachu:


Dzięki stosowaniu:


jesteśmy wstanie wyczyścić prawie każde zabrudzenie.


Mycie dachu idealnie sprawdzi się aby oczyścić dach z różnego rodzaju zabrudzeń, sadzy, mchów oraz porostów.

Prace wykonujemy profesjonalnym przemysłowym sprzętem o wysokiej wydajności co pozwala znacznie skrócić czas realizacji zlecenia oraz podnieść jego jakość.

 Do realizacji prac używamy najlepszej jakości sprawdzonych materiałów, indywidualnie dobranych do specyfikacji zlecenia. Wykorzystujemy technik dostępu linowego co pozwala na sprawne, bezpieczne oraz bezinwazyjne wykonanie usługi z zachowaniem wszelkich zasad BHP.

Każde wykonane zlecenie objęte jest gwarancją jakości.