Antykorozja

Malowanie i naprawa kominów:

Malowanie kominów

Nasi certyfikowani pracownicy posługują się innowacyjnymi metodami dostępu które pozwalają nam na renowację i naprawę kominów przemysłowych.


Usługi powlekania i malowania kominów przemysłowych od piaskowania po nakładanie nowych powłok ochronnych. Elbrus Ropes zapewnia wysokiej jakości malowanie, powlekanie i odnawianie przemysłowych konstrukcji kominów w wielu gałęziach przemysłu.


Czy Twój komin przemysłowy wymaga wymiany żarówek, serwisu lub naprawy systemu odgromowego i lotniczego światła ostrzegawczego???

Elbrus Ropes to zespół, któremu możesz zaufać, jeśli chodzi o szybką i niezawodną obsługę. Od konfiguracji ochrony odgromowej po łagodzenie niszczycielskich skutków uderzeń piorunów, które mogą powodować uszkodzenia konstrukcji, a także instalujemy, konserwujemy i naprawiamy lotnicze światła ostrzegawcze na kominach przemysłowych.


Antykorozja

ANTYKOROZJA NA WYSOKOŚCI

Nasz doświadczony zespół przed korozją stosuje różnorodne metody obróbki strumieniowo-ściernej do przygotowania:


Skuteczna antykorozja zależy w dużej mierze od prawidłowego przygotowania podłoża, osiągamy ją za pomocą piaskowania na sucho lub mokro bądź śrutowania podłoża.


Prace antykorozyjne to skuteczny sposób na zabezpieczenie obiektów i urządzeń przed ich niszczeniem.


Antykorozja na wysokości katowice
Antykorozja Bielsko
Antykorozja Żywiec
Mycie wieży wyciągowej
Mycie wieży wyciągowej
Mycie wieży wyciągowej